statystyki szczegółowe

Aktualności

Tym razem Stal lepsza

• autor: czarny52, 2015-11-12 22:43

W dzisiejszym  meczu Legnickiej Okręgówki Stal Chocianów okazała się lepszą drużyną, już w 17 minucie po pięknej kontrze Stal prowadziła 1-0,myślałem że w drugiej połowie meczu Zamet odrobi stratę bo grał dobrze,ale dobra gra to było za mało dzisiaj na Stal,która zdobywał kolejne bramki wykorzystując grę z kontry ,Zametowi pozostało poczekać do wiosny na rewanż .Obsada sędziowska meczu:Marcin Frączek-sędzia prowadzący ,Maciej Kawa,Bogdan Terefelko -asystenci,Delegatura Lubin.

• Komentarzy [18]
  • czytano: [799]

autor: ~anonim 2015-11-13 20:03:57

avatar Ciekaw jestem kiedy trener w końcu posadzi tego ciosa ;)

autor: ~XXL 2015-11-14 10:04:34

avatar Panowie - przed wami trudny sprawdzian. Stal gra wyjątkowo dobrze w tej rundzie, ale można z nią wygrać. Pokazało to Rodło i Kaczawa. Stać Was na zrobienie niespodzianki i wierzę w to, że po meczu to Wy będziecie mieli więcej powodu do radości.

autor: ~anonim 2015-11-14 12:56:41

avatar Cios powinien grać bo niema za niego rownorzednego zawodnika , młodzi jeszcze nie to moze na nastepny sezon bedzie z nich porzytek , Pilarek jeden w miare mecz mu wyszedł na całą runde, Muszyński nie radził sobie w drugiej drużynie nic nie wnosił do gry szkoda chłopaka . On powinien grać od poczatku sezonu i to od pierwszych minut to moze by sie przełamał i grał na swoim poziomie

autor: ~LS 2015-11-14 14:17:01

avatar kiedy trener posadzi ciosa ? jak dostanie zalegle wyplaty :)

autor: ~anonim 2015-11-14 20:45:36

avatar Zamet wcale nie grał słabo,tylko nie macie zawodnika co potrafi strzelać bramki,widziałem w rezerwie zawodników co marzli mimo że przegrywaliście .

autor: ~4-0 2015-11-14 21:04:47

avatar Trener który nie ma koncepcji na grę,nie potrafi wyciągnąć wniosków z beznadziejnej gry.Co na to zarząd? może czas na rozmowę z nim i dać mu ultimatum.Ale został jeszcze jeden mecz i myślę że pokażą swoją złość i wygrają dla kibiców tych którzy za nimi wszędzie jeżdżą.pozdrawiam

autor: ~anonim 2015-11-14 21:45:42

avatar Panowie spokojnie został jeszcze jeden mecz do wygrania a potem przerwa,Trener jest w porządku i wara od niego.

autor: ~anonim 2015-11-15 08:48:38

avatar Anonim co ty piszesz ze jest w porządku ,było do pierwszego meczu przegranego póżniej tylko gorzej moim zdaniem tkwi w głowach u chłopaków jakaś blokada albo niechęć do gry nie mówie że wszyscy .Przerwa bardzo dobrze im zrobi i trener powinien poukładac drużyne na nastepna runde to jest piorytet bo co teraz jest to roszady w pozycjach kilka w meczu tak sie nie gra i nie wygrywa meczy

autor: ~anonim 2015-11-15 15:50:51

avatar 5-2 do przodu tak gra drugi zamet dobry krok do przodu.
A tylko słysze po co druga drużyna a po to zeby inni grali co nie chcą albo niemogą grać w pierwszej bo jeszcze brakuje im doświadczenia.Tak jak i w pierszej tak jest w drugiej chłopaki sie bawia i nie wolno im tego zabrać bo nie grają za pieniądze tylko dla siebie i kibiców.Więc proszę o wiecej wyrozumiałości dla chłopaków obydwu składów.KIBIC :)

autor: ~kurdemać 2015-11-15 21:11:19

avatar Szkoda tylko,że mecz rozgrywany praktycznie w Lubinie. Gra drużyna z 1 i 2-go miejsca a nie widać trenera żeby zobaczyć co i jak grają jego podopieczni.Może wie o nich już wszystko,albo nie chce wiedzieć.Pozdrowienia i gratulacje dla B-klasowego Zametu....ADELANTE

autor: ~ciekawski 2015-11-15 22:13:54

avatar Pytanko.Serek gra w II druzynie?

autor: ~kamil 2015-11-16 07:15:59

avatar Na miejscu Dudkiewicza bym zostawil ten klub niech graja sobie sami awans im sie marzy napompowali balonik ponoc prezes mlodego Lewandowskiego na drugim zamecie uderzyl czy to prawda i jeszcze jedno takiego czlowieka jak Dudkiewicz zaangazowanego w ten klub juz nigdy nie znajdziecie pozdro dla kumatych

autor: ~karol 2015-11-16 08:06:09

avatar to mogłeś byc na meczu to byś widział czy uderzył?kto był to wie jak było i niech niektórzy się zastanowią nad swoją grą-bo wcale nikt nie będzie za nimi płakał

autor: ~XD 2015-11-16 10:35:29

avatar Cios nadaje sie do tarcia chrzanu :D

autor: ~Marek 2015-11-16 18:21:58

avatar Podpisuję się pod wypowiedzią Karola, trzeba było widzieć z czego zamieszanie wynikło, a nie pisać, Panie Pawle, jednostronnej opinii. Zawodnicy zostawili tam dużo zdrowia i nikomu nie można zarzucić brak zaangażowania, a w tym przypadku, to szkoda było miejsca dla zawodnka, który wchodzi na 5 minyt i focha strzela.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.