statystyki szczegółowe

Aktualności

2-1 dla Zametu w Derbach Przemkowa.

• autor: czarny52, 2014-10-14 23:09

W dzisiejszej 10 kolejce Legnickiej Okręgówki  grały oba  przemkowskie zespoły, tak zwane Derby Przemkowskie wzbudziły wielkie zainteresowanie wśród przemkowskich  kibiców którzy licznie przybyli  na Stadion Miejski  aby kibicować swej drużynie, warto było dzisiaj przyjść ,oba zespoły grały dobrą piłkę, w 17 minucie po mocnym dośrodkowaniu Zbigniewa Urbaniaka, bramkę samobójczą strzelił Drzazga Jacek, i Zamet prowadził 1-0, w 27  minucie pięknym strzałem Muszyński Adrian podwyższył wynik meczu na 2-0 ,wynik taki utrzymał się do pierwszej połowy meczu. Po przerwie Arkon zaczął grać szybką piłkę  z kontry ,jedną z takich kontr wykorzystał Grabowski Marcin ustanawiając wynik meczu na 2-1.Zapraszam do obejrzenia zdjęć z tego meczu-link poniżej  https://picasaweb.google.com/100288026744378921517/SeniorzySezon20142015

KŁOS MOSKORZYN 2-2 (0-2)  ZAMET II, bramki Pilarek Tomasz i Weryszko.Piotr.

Juniorzy-MIESZKO RUSZOWICE 0- 7 ZAMET PRZEMKÓW- bramki Jasic Bruno 2 ,Dziadyk Piotr 1, Krawczyk Krzysztof 1, Poniewierski Rafał 1,Maluszycki Wojciech 1, Kłosowski Norbert 1.

MŁODZIKI ZAMETU  4-2 JAVORIA JAWOR- bramki Zametu : Krawiec Sebastian 2, Szlachetko Robert 1,Góralski Karol 1.

• Komentarzy [47]
  • czytano: [1440]

autor: ~anonim 2014-10-15 16:16:29

avatar Stawiam na Arkon 3-1

autor: ~Seba10 2014-10-15 20:40:54

avatar Postaramy sie wygrać w Młodzikach :)

autor: ~anonim 2014-10-16 19:56:24

avatar Lekcja pokory z obydwóch stron,koniec tabeli Zamet i Arkon pewny spadek.

autor: ~... 2014-10-16 23:05:05

avatar Lekcja, ale j.Polskiego, to by się Tobie przydała. Gdzie uczyli pisać "obydwóch stron" ?! Matka internet opłaca a książki to już k***** bee!

autor: ~fff 2014-10-16 23:56:32

avatar Zamet 3:1 Arkon :)

autor: ~mmm 2014-10-17 13:14:14

avatar zamet17;19Arkon;]

autor: ~kibic 2014-10-17 14:10:35

avatar Kto u nas w zamecie na derbach w bramce.

autor: ~prawda 2014-10-17 14:26:12

avatar Petr Cech , rozwiązał kontrakt z chelsea bo ławkopulos i jutro u Nas broni ;)

autor: ~fanatyk 2014-10-17 21:00:51

avatar to kto broni na derbach w zamecie ? marek ?

autor: ~prawda 2014-10-17 21:27:15

avatar Petr Cech !

autor: ~zgagd 2014-10-18 13:26:41

avatar Dryja ma stac, bo wrócił z ostaszowa

autor: ~anonim 2014-10-18 13:36:37

avatar kuzio słyszałem miał bronić ale woli dupe lizać frajerstwo z jego strony nawet nie powiedział dzięki za grę dla mnie brak szacunku dla kolegów z drużyny tyle dla mnie burak jakich mało

autor: ~nick 2014-10-18 20:07:43

avatar Bako udany debiut

autor: ~pawel 2014-10-18 20:22:36

avatar trener Wałowski wstawia gracza numer 19 ktory jest nic niewart pyskuje i nie potrafi normalnie przyjac pilki ale jest z lubina a swoich trzyma na rezerwie moim zdaniem trener jest wypalony

autor: ~arkon 2014-10-18 20:36:15

avatar nic sie nie stalo, walka byla to najwazniejsze, nigdy nie zginie, mentalnosc w przemkowie zametowska ale od tylu lat nic nie ruszylo i nie ruszy do przodu, co pokazuje mecze w przemkowie kibice zametu przychodza na arkon aby tylko powyzywac, w odwrotna strone nigdy takiego przypadku nie bylo, ale nie ma sie o dziwic sloma z butow wystaje, mowia na arkon najemnicy a sezon pozniej zamet siega po 5 graczy z za Przemkowa to o czym to swiadczy, nie chodzi tu o to aby sie napinac bo to do niczego nie prowadzi dzis zamet zgarnia 3 pkt ale pilka dalej w grze ! tylko o to kto tu jest tym burakiem, na kuzia jada ale przez tyle lat nic nie zaltwili dla tego chlopaka, ale jak trza bylo go do zametu to zlote gory !

autor: ~anonim 2014-10-19 04:35:39

avatar napisałes sie w c***** ale krótko spytam jaki wynik ? ZAMET !

autor: ~anonim 2014-10-19 09:54:30

avatar KAŻDY TO POWIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

autor: ~anonim 2014-10-19 11:15:25

avatar Arkon, po co taka gadka :) Jakby był jeden klub to zamet nie musiałby nikogo ściągać zza Przemkowa. Wspomniałeś o kibicach, ale nie zauważyłeś chyba tej dziczy z petardami którzy rozbijali i wyrzucali butelki na boisko - łatwo komuś wytykać błędy, ale swoich się nie widzi. Nigdy nie mów nigdy. Co do kuzia, to po prostu nie zachował się w fair w stosunku do swoich kolegów z drużyny, tu nie chodzi już o klub. Jeżeli odchodzi to powinien się z nami po prostu pożegnać i tyle.

Pozdrawiam normalnych ;) i brawo zamet, świetna 1 połowa! :)

autor: ~arkon 2014-10-19 11:42:23

avatar tak tylko ze ta dzicz to tez wasz byly zawodnik...

dla ciebie wynik spoko, ciesz sie masz takie prawo, mwoisz ze jeden klub by rozwiazal sytuacje... gowno prawda zamet ma nieudanych sterownikow to wlasnie dlatego powstal taki klub jak arkon!

autor: ~anonim 2014-10-19 14:23:09

avatar Jestes zapatrzony w arkon i tyle :) mysl obiektywnie i nie oczerniaj wszystkiego co nie jest arkonem. Wiekszosc osob ktora grala w pilke to grala w zamecie, wiec stwierdzenie ze jest tam byly zawodnik zametu jest smieszne ;)

autor: ~anonim 2014-10-19 14:55:32

avatar Dobra panowie spokojnie nie spinać się Zamet poprzez pierwszą połowę zasłużył na 3 punkty a arkon nie mógł grać swojej piłki widać brak juraka i oruby pozdro dla obu drużyn oby dwa kluby się utrzymały w lidze może w końcu coś się zmieni i dojdą do ładu że utzrumanie dwóch drużyn w Przemkowie jest bezsensowne i zero jakiś efektów a tak kto wie moim zdaniem mają potencjał do gry w czwartej lidze i każdy by był zadowolony jak i działacz i ci najważniejszi KIBICE!!!!!!!!!!

autor: ~anonim 2014-10-19 16:01:27

avatar po co te długie komentarze , króttko trzeba : jaki wynik ? ZAMET !

autor: ~;;; 2014-10-19 16:48:22

avatar buraki

autor: ~Znajomy z Chocianowa. 2014-10-19 17:30:44

avatar Pozdrowienia dla obu drużyn

autor: ~Wnioski 2014-10-19 20:07:46

avatar Zamet: na 18 zawodników w protokole meczowym: 2 osoby spoza Przemkowa.
Arkon: na 18 zawodników w protokole meczowym: 10 spoza Przemkowa + Trener.
Po wprowadzonych zmianach w trakcie I połowy meczu - w drużynie ARKONU na boisku tylko 4 zawodników z Przemkowa. Panowie DZIAŁACZE pytam o co chodzi? Jak długo jeszcze będziecie pokazywać swoje fochy?

autor: ~anonim 2014-10-19 21:28:40

avatar w arkonie graja dzieki pracy w VW działacze i zawodnicy arkonu zamiast rzucać obelgami w zamet moze lepiej zajać sie treningami spadek coraz bliżej

autor: ~124123 2014-10-19 21:31:31

avatar I BAKO TEZ I BAKO TEŻ PRZYJACIELEM ZAMETU JEEEST !!

autor: ~123456 2014-10-20 16:21:01

avatar DOBRZE !!! W KOŃCU SPADNĄ PSEUDO PIŁKARZYKI Z VW...

autor: ~/// 2014-10-20 16:30:33

avatar inteligencja z zametu pomyslał by ktos.Ledwo chłopak przestal bronic juz go wyzywaja,mało razy dupe ratował.

autor: ~zzz 2014-10-20 16:35:06

avatar Zazdroscisz im to sie zwolnij z multimetu i idz do VW

autor: ~654321 2014-10-20 16:55:59

avatar A ja sie ciesze ze mozna chodzic na mecze,ze sie cos dzieje w tym Przemkowie,a nie tylko narzekacie,i obrazacie chlopakow

autor: ~kibic 2014-10-20 21:17:57

avatar Bako w zamecie zostaje ? czy tylko bronił jeden mecz?

autor: ~nick 2014-10-20 22:28:59

avatar Bako zostaje w zamecie

autor: ~anonim 2014-10-21 09:40:30

avatar Po wyborach będą zmiany, tak obiecują kandydaci na burmistrza Przemkowa.

autor: ~Przemkowianin 2014-10-21 11:15:48

avatar Przed wyborami każdy obiecuje zmiany ...obiecanki cacanki a głupiemu radość,proponuję liczyć na własne działania.

autor: ~anonim 2014-10-21 19:17:51

avatar Tak Wilczacki dostanie 97 głosów i będzie rządził ale wami, a nie gminą.

autor: ~\\\\\ 2014-10-21 19:42:08

avatar Ale siara-nie ma innych kandydatow/

autor: ~anonim 2014-10-22 20:30:41

avatar ZAAAMEEETTT!

autor: stanmayewskji 2014-10-23 10:05:06

Profil stanmayewskji w Futbolowo tutaj bramki z tego meczu tinylink.pl/Klos-ZametII_2-2gole

autor: ~anonim 2014-10-23 14:10:09

avatar Do gościa o autorstwie zzz prosze o***** się od Multimetu masz Vw to pilnuj i jebaj w tym obozie pracy ale za to kasa jest hihihi i całe życie w pracy . Z mojej strony nie ma czego zazdrościć :)

autor: ~żamet 2014-10-24 08:58:29