statystyki szczegółowe

Aktualności

Po 17 kolejce

• autor: czarny52, 2014-03-19 11:38

W 17 kolejce Legnickiej Okręgówki sezonu 2013/2014 Zamet Przemków uległ  w meczu wyjazdowym KS Polkowice 5-1 (4-0) honorową bramkę dla Zametu zdobył Damian Jankowski,Marusz Szuszkiewicz,Maciej Bancewicz dla KS Polkowice.Obsada sędziowska :Paweł Kupczyk-sędzia prowadzący,asystenci Krzysztof Mazur,Piotr Ujec-.OZPN Legnica.Zobaczysz zdjęcia z tego meczu  kliknij  w poniższy link -zapraszam      https://picasaweb.google.com/100288026744378921517/MGKSZametPrzemkowSeniorzySezonu20132014

W dzisiejszym /23-03-2014/ meczu sparingowym LZS Piotrowice ulegli Zametowi II Przemków 3-9 bramki zdobyli ?

• Komentarzy [27]
  • czytano: [892]

autor: ~szachmat 2014-03-19 11:47:55

avatar i co w pizdeczke?

autor: ~Magda 2014-03-19 11:57:30

avatar Będzie trudny mecz, ale pełna mobilizacja zawodników może dać pozytywny wynik -ja stawiam na Zamet, ale typować wynik nie mam odwagi.

autor: ~Przemkowianin 2014-03-19 22:46:39

avatar KS Polkowice 1-2 Zamet Przemków

autor: ~Ritchi 2014-03-20 10:25:09

avatar Gdzieś wam się błąd w wyniki w którejś kolejce wkradł bo tabela różni się trochę od tej z OZPN i innych drużyn ;)

autor: ~anonim 2014-03-20 19:07:33

avatar na stronie jest pomyłka, Rafał ma urodziny 20.09. a nie 20.03.

autor: ~anonim 2014-03-21 08:35:02

avatar 1-0 dla Zametu

autor: ~anonim 2014-03-21 09:55:48

avatar Myślę że Krzysiu Drzazga sobie nie pogra.2-1 dla Zametu.

autor: ~szachamt 2014-03-21 10:14:46

avatar myślę że pogra strzeli coś dla Polko, a kibice zametu znowu go zwyzywają -_- takie są wasze realia.

autor: ~do szachmat 2014-03-21 16:46:07

avatar Po ostatnim meczu jak graliśmy o utrzymanie, strzelił bramkę po meczu wszedł do szatni i każdemu z nas przybił 5-tke. Nie patrzył że w Zamecie zaczynał robił swoje. I za to go kibice szanują i nikt go nie będzie wyzywał. A ty koleszko nie siej fermętu, zajmij się swoim klubikiem.

autor: ~polak 2014-03-21 19:10:27

avatar Panowie jak widać w tabeli jest bardzo ciasno ten mecz wieże że wygracie potraficie grać z dobrymi dobrze trzeba dać jutro wszystko potraficie znam was i stawiam na was

autor: ~7865 2014-03-22 21:19:20

avatar Nie podniecać się za bardzo z wynikiem.Zobaczymy kto wygra z KS?

autor: ~anonim 2014-03-22 23:14:11

avatar piech pol roku bez treningu i 1 skład hahaha

autor: ~polak 2014-03-23 06:24:51

avatar Piersza połowa spotkania była dla Polkowic bo grali 2 ligowcy a druga połowa juz była lepsza gra bo grali już sami z okręgówki i było widać gramy dalej panowie głowy do góry ze krytykują to nic Polkowice idą na 4 ligę bo maja z czym i z kim

Pozdrawiam

autor: czarny52 2014-03-23 10:36:50

Profil czarny52 w Futbolowo Tak, głowa do góry panowie, w pierwszej połowie Polkowice wystawili drugoligowców i zdobyli cztery gole i to dzięki Krzyśkowi, po przerwie nić specjalnego nie pokazali, my grajmy swoją piłkę.

autor: ~szachmat 2014-03-23 12:36:05

avatar z tego co pamiętam w zeszłym sezonie właśnie niektórzy kibice Krzysia że tak powiem po meczu w Przemkowie kiedy strzelił bramkę i nasłuchał się epitetów co było w szatni nie wiem. mam prawo tutaj do wypowiedzi jak wszędzie, ty również. jacy drugoligowcy panowie? przecież tam już 2 ligi nie ma, a w 2 drużynie zostali zawodnicy którzy co najwyżej powąchali co niektórzy polizali, a nie grali cały czas więc pocieszajcie się że to byli drugoligowcy bo coś wam nie pyka na wiosne. dobrze że pkt nałapaliście bo znowu byście płakali że przed spadkiem się bronicie i wszyscy wam pod górkę robią. pozdro :)

autor: ~anonim 2014-03-23 15:53:59

avatar szachmat- daj sobie spokój z oceną Zametu ,przecież i wy dostaliście dzisiaj 5-0 a tam nie grali myślę 2 ligowcy.

autor: ~majkel 2014-03-23 19:11:18

avatar my chociaż na derbach kasy za bilety nazbieramy bedzie za co pic

autor: ~do majkel 2014-03-23 20:18:49

avatar Wam burmistrz daje że wam wystarcza!!! Poza tym statut klubu wam nie pozwala na sprzedawanie biletów więc nie sprzedajecie. Wy tylko mecze możecie sprzedawać.

autor: ~delu 2014-03-23 22:06:01